כי מגיע לך לשחק בזירת העיצוב הבינלאומית! ועכשיו זה אפשרי!

כל מעצב ואדריכל מכיר את הצורך לעמוד בתקציב של פרויקט, וכולנו כמעצבים רוצים להגיש ללקוח מגוון אפשרויות עיצוביות, שלעיתים עלותם גבוהה מהתקציב. עם טלי מאיר-פיק, MAKING ITALIAN BRANDS AFFORDABLE לכסף שלך ושל הלקוח שלך יש ערך גבוה יותר!

בגלל המבחר העצום.

אנחנו יכולים לספק כמעט כל מותג שמוצג בארץ בייבוא מקביל, בנוסף למותגים שאין להם נציגות בארץ, מה שמאפשר לך לגוון את הפרויקטים שלך.

בגלל המחיר האטרקטיבי.

המחירים שלנו נמוכים ב- 40%-20% ממחירם בארץ עבור אותם מותגים ופריטים. בגלל החשיפה וההשראה. הריהוט האיטלקי שנגלה לנו באולמות התצוגה המטורפים באיטליה, מביא בפני המעצב או הלקוח חשיפה לפתרונות ורעיונות חדשניים בתחום העיצוב בכלל ועיצוב הריהוט בפרט.

בגלל השקט הנפשי.

אתה רק מבצע את ההזמנה – אנחנו דואגים לכל השאר: שילוח, עמילות מכס, מכון תקנים, הובלה והרכבה בבית הלקוח. בגלל שכל הפתרונות במקום אחד. התהליך חוסך זמן יקר וממקסם את הצלחת הפרויקט. הזמן הוא משאב יקר, ואצלנו תמצאו כל מה שבית זקוק לו: ריהוט, חדרי ארונות, ארונות אמבטיה, מטבחים, גופי תאורה, מוצרי חשמל, שטיחים, אביזרים ופתרונות לעיצוב, ריהוט גן ועוד. חסכו זמן יקר של שיטוט בחנויות ובחרו הכל במקום אחד.

בגלל החיבור המנצח בין מעצב ללקוח.

25 שנות הניסיון של טלי כמעצבת, עוזרים לה להבין את הצרכים של הלקוח ומאפשרים לה להעניק לו חוויה מיוחדת וייעוץ בבחירת הריהוט.

בגלל היחס האישי.

טלי מלווה אישית את הלקוחות, החל משלב הבחירות, כך שכל שאלה וכל בקשה מקבלת התייחסות אישית.

ובעיקר בגלל החוויה איטלקית.

נבלה ימים מלאים בהשראה ופינוקים בנסיעה לבירת העיצוב העולמית! לאחר ההזמנה ניסע לאולמות התצוגה הכי נחשקים באיטליה, שזו חוויה עוצמתית בפני עצמה, לראות, לגעת, לבחור ועל הדרך ליהנות מכל הטוב שיש לאיטליה להציע – קולינריה, יין, נופים, תרבות ועיצוב. הצטרפו אליי לחוויית עיצוב ייחודית בבירת העיצוב העולמית, ויחד נגשים את החלום העיצובי בפרויקטים שלכם. טלי מאיר פיק | MAKING ITALIAN BRANDS AFFORDABLE

הריהוט האיטלקי.

ידוע שהריהוט האיטלקי הוא שם נרדף לעיצוב, לאיכות וליוקרה. גדולי המעצבים בעולם, מעצבים עבור מותגי ריהוט באיטליה ומביאים איתם חדשנות ואיכות, מבלי להתפשר על הנדסת אנוש, נוחות ופונקציונליות מקסימלית, והכל תוך שמירה על הקלאסיקה המאפיינת את מולדת הרנסנס.

 הנסיעה.

 אז כן, אנחנו נוסעים לאולמות תצוגה מעוצבים הקיימים רק באיטליה, כדי לדייק את פרטי ההזמנה שלכם (חומרים, גדלים, צבעים וכו’), אך כמובן שלא נדלג על שופינג, על ארוחה איטלקית ועל פינוקים אחרים על הדרך… 

המגוון וההשראה.

להיכנס לאולמות התצוגה של מי שמכתיב את העיצוב העולמי כולו- זו חוויית השראה שאי אפשר לתאר במילים, וכל מעצב שרואה לנגד עיניו התפתחות מקצועית חייב לחוות אותה.   
דילוג לתוכן