עיצוב בתים פרטיים

“קודם אנו מעצבים את ביתנו ובהמשך, הבית שלנו מעצב אותנו” – וינסטון צ’רצ’יל

הבית שלנו הוא מבצרנו, הבית הוא המקום אליו חוזרים כדי לנוח, בו אנו משילים את תלאות היום, נחים ופוגשים את היקרים לנו מכל.הבית הוא המקום בו אנו אוכלים, משוחחים, רבים, צוחקים, חולמים וחשוב מכל – אוהבים.

איך אני נגשת לתהליך עיצוב בית פרטי

עבודתי כמעצבת ואדריכלית פנים, היא להפוך את ביתך למקום נעים, נוח, עוטף ומחבק,כזה שיתאים לאופייך, צרכיך, רצונותיך ותקציבכם הכספי.

בתכנון בית פרטי ישנם שני אזורים איתם אני מתחילה את תהליך התכנון:

  • הראשון הוא חלל המדרגות ,שאני אוהבת להתייחס אליו כעל אלמנט עיצובי וסביבו אני מתכננת את שאר החללים.
  • האזור השני הוא דווקא החוץ “הגינה” , תכנון הגינה מתבצע כבר בשלבים הראשונים ב”סקיצות” על מנת לתכנן נכון את הפתחים והמעבר בין הפנים לחוץ ומכאן מתכננת את יתר החללים.

למה חשוב לשים לב

בתכנון בתים פרטיים יש חשיבות להפרדה בין חללים ציבוריים לבין אילו הפרטיים, כאשר חלל המגורים , המטבח , פינת האוכל ושירותי האורחים יהוו את החלל המרכזי וחדרי השינה , חדרי הרחצה , פינת המשפחה יהיו בחלל נפרד ובדרך כלל גם בקומה נפרדת.

תהליך העיצוב

את תהליך התכנון ועיצוב הפנים של בתים פרטיים כולל תכנון הגינה אני עושה תוך הקשבה לחלומות ולשאיפות הלקוח, כשהמטרה העומדת לנגד עיניי כמעצבת היא הפיכת חזון למציאות ויצירת סביבה אופטימאלית לפרט ולמשפחה  בשילוב הרמוני וזרימה בין הפנים לחוץ .

בהחלט. אני מספקת סקיצות מדויקות אשר מאפשרות לכם לקבל תחושה של אופי הבית והסגנון הדקורטיבי שלו הרבה לפני שמתחילים בעבודות.

בעיצוב של בתים פרטיים בדרך כלל נתמודד מול חלל עבודה גדול יותר וגרם מדרגות פנים דירתי. לשם כך נבחר בפתרונות קונספטואליים שיתאימו לסגנון החיים שלכם.

משום שהוא מהווה מבוא אל כל הבית ונחשב לחלק אינטגרלי מעיצוב הפנים המודרני. חשוב שעיצוב הגינה יתכתב עם הקווים של עיצוב הסלון ושאר הבית.

בבתים פרטיים ניתן ליהנות משכבות בידוד עבות יותר ולהתאים את סוג הגג לסוג הבית. גם אלמנטים פשוטים יותר כגון הרעש המופק מעלייה וירידה בחדר המדרגות, דורשים בחירה נכונה של חומרים

אין. היופי שבעיצוב הפנים המודרני הוא שניתן לייצר שלם שגדול מסך כל חלקיו וליהנות מבית שעונה לצרכים שלכם הן באספקט הדקורטיבי והן באספקט התקציבי.

דילוג לתוכן